Klienci

Miejsce – restauracja w porcie

restauracja na wodzie | miejsce w porcie czerniakowskim

Profesjonalizm od samego początku. Doradzi i uzasadni wybór szablonu przewidując jego użyteczność. Strona powstaje w moment. Strona-Na-Medal bardzo wspiera w pisaniu tekstów przez co pozycjonowanie dynamicznie się poprawia. Jedynym słabym elementem byliśmy my, jako dostawcy kontentu 🙂

Magdalena Muraszko Kowalska – Rysunki

rysunki na zamowienie | Magdalena Muraszko-Kowalska

Kiedy nagle okazało się, że potrzebuję strony internetowej “na wczoraj”, Strona Na Medal nie widziała w tym najmniejszego problemu, w ciągu kilku dni powstało coś, co przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt i fantastyczne wsparcie już po opublikowaniu strony. Jestem zachwycona i z pewnością pozostanę wiernym klientem Strony Na Medal.

Wypożyczalnia kamperów motorhome.pl

wypozyczalnia kamperow motorhome pl

Jako nowo otwarta firma potrzebowaliśmy profesjonalnej strony. Przygotowanie treści zajęło kilka tygodni. Projekt graficzny i funkcjonalny powstał bardzo szybko. Teraz mamy wszystko, czego może potrzebować wypożyczalnia kamperów (samochodów kempingowych).

Blog settembre25

Blog o slubie we Wloszech i o podrozowaniu

Nasz prywatny blog o ślubie we Włoszech i o podróżowaniu próbowaliśmy tworzyć samodzielnie. Efekty były mizerne. Dopiero wsparcie z zewnątrz pozwoliło poukładać wszystko tak jak trzeba. Teraz mamy Stronę na medal 🙂

Strona Elizy Banickiej

Eliza Banicka - kazdy moze pomoc

Strona internetowa naszej córki – a raczej blog o zmaganiach z chorobą – to obok Facebooka główny sposób pomagający nam zdobywać środki na leczenie. “Strona na medal” stworzyło i utrzymuje stronę bardzo profesjonalnie i zupełnie za darmo! Dziękujemy!